Mano šių metų kadras

Mariaus Čepulio nuotrauka

2015 06 27

Prieš jį padarant apturėjau rimtą pokalbį su fortūna.
- Agirdž, fortūna, nu kame šaknys? Vaikštau po miškus, pievas, važinėju į kitą pasaulio kraštą dėl šiaurės pašvaistės ir viskas tuščiai. Tu man, kaip atsukai užpakalį, taip ir nekeiti pozicijos.
- Na dėl pašvaistės tai manęs nekaltink (pats durnas), o dėl viso kito.. na gerai, šįkart tau pasišypsosiu. Žodžiu, anksti ryte turėsi nueiti į vieną palaukę. Bus didžiulis rūkas, bet lauke ganysis 29 stumbrai.... Turėsi per šlapius miežius nuropoti apsimetęs šernu iki stumbrų. Tada tave aplos stirna. Stumbrai tave pamatys, bet nesupras, kas tu toks ir nekreips dėmesio. Tada aš pakelsiu Joną kaime už 10km ir liepsiu jam traktorių užvest. Stumbrai išsigąs to garso ir pajudės tiesiai link tavęs. Stumbrė vedlė su stumbriuku eis priekyje ir atsistos į vos pakilusios saulės apšviestą plotelį. Rūką pakelsiu aukčiau, kad matytusi gyvūnas. Tau beliks paspausti mygtuką. Tinka?
- Nu, kaip ir tinka. O tada negali padaryt, kad vietoj stumbro būtų lūšis?
- Na, Čepuli, tu ir naglas. Rasi dar 20 kilpų, pagalvosiu.
- Tai ačiū tada ir aš jau kaip ir eisiu.

Daugiau istorijų: www.facebook.com/cepuliofoto/timeline

 

Lietuvos milžinai

Mariaus Čepulio nuotrauka

2015 06 27


Dar vienas šio ryto kadras. Neapsakomas jausmas, kai va tokia, beveik 30 stumbrų banda brenda pro tave, kai girdi kiekvieną jų šniurpčiojimą, prunkštimą, atodusį, kanopų bilstelėjimą.

Daugiau istorijų: www.facebook.com/cepuliofoto/timeline